ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Θέμελης, Καζανάς, Καρατέλιος, Τόσκας, Παπαδόπουλος, Κολιούσης Δήμας, Κουτελιέρης, Καρούσης, Στάμος, Σταματίου.

*Με 40 περίπου φιλάθλους στο πλευρό του ο Πανναξιακός από τους 100 που...
βρίσκονται στο γήπεδο
* Μύκονος - Περιστέρι 0-0 τελικό.
*Ελαφρά υπεροχή στο πρώτο 10λεπτο για τα Μελίσσια και μια κεφαλιά άουτ από κόρνερ για τους γηπεδούχους
*15'-Καλό σουτ του Σταματίου από πλάγια θέση, έδιωξε ο γκολκίπερ των γηπεδούχων.
*20λεπτο - Με αμυντικούς προσανατολισμούς ο Πανναξιακός, δίνει χώρο στον αντίπαλο χωρίς όμως να απειλείται
*28' 1-0 για τα Μελίσσια με απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ
*43'- Ο Πανναξιακός ζητάει πέναλτι σε ανατροπή του Στάμου, ο οποίος τιμωρείται με κίτρινη κάρτα.
*45- Ανάπαυλα στα Μελίσσια, σκορ ημιχρόνου 1-0.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*Λευτέρης Σουσούνης στη θέση του Κολιούση με την έναρξη της επανάληψης
*47' Τετ-α-τετ του Καρούση, απέκρουσε ο τερματοφύλακας
*50 Γκολ για τον Πανναξιακό, μετά από εκτέλεση φάουλ και ασταθή επέμβαση του γκολκίπερ ο Τόσκας έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα ισοφαρίζοντας το ματς!
*55'- 1-2 για τον Πανναξιακό με απίστευτη γκολάρα του Στάμου - απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ από τα 35 μέτρα!
*Ισορροπημένο το παιχνίδι στα Μελίσσια, παραμένει το 1-2 περίπου στο 70'
*76' Καρούσης 1-3
*78' Μειώνουν τα Μελίσσια 2-3
*81' Απίστευτα πράγματα ... Μελίσσια - Πανναξιακός 3-3
*Κατσάνης αντί Στάμου και Αγγελής αντί Σταματίου
*86' Μεγάλη ευκαιρία για τα Μελίσσια, ο επιθετικός σχεδόν πάνω στη γραμμή της εστίας... έστειλε τη μπάλα άουτ!
* Τελικό Μελίσσια - Πανναξιακός 3-3